نقل وانتقالات

آخرین نقل و انتقالات در سپاهان

سید مهدی رحمتی با حضور در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  تداوم همراهی اش با تیم  فوتبال این باشگاه را  برای فصل دهم قطعی نمود.

 سید مهدی رحمتی که سال پیش قراردادی 2 ساله را با سپاهان به امضاء رسانیده بود و  تداوم حضورش در سال دوم یعنی  لیگ دهم  مشروط بود به همه شایعات پایان داد و با حضور در دفتر مدیر عامل باشگاه   حضور قطعی خود برای لیگ دهم  را تثبیت کرد.

وی  در این باره می گوید : من امسال هم با سپاهان قرارداد داشتم که  مشروط بود.  با جمع بندی های نهایی که داشتم با توجه به وجود مدیر یت با درایتی  همچون ساکت در این باشگاه ، حضور  امیر قلعه نوعی  و کادر فنی شایسته و از همه مهمتر هواداران متعصب و دوست داشتنی سپاهان که  همیشه مرا مورد لطف و محبت قرار داده اند باز هم تصمیم گرفتم زرد پوش بمانم و فصل آتی  را نیز در سپاهان سپری کنم.

رحمتی اضافه می کند : فصل گذشته مقتدارنه قهرمان لیگ ایران شدیم امسال می خواهیم با تمام قوا و انگیزه به آسیا رویم و ناکامی در آسیای 2010 را فراموش کنیم . حیف است که سپاهان با همه افتخاراتش کاپ لیگ قهرمانان را در مجموعه جام هایش نداشته باشد و امسال با توپ پر می رویم تا این جای خالی را پر کنیم . 

 کاپیتان محرم نوید کیا با انجام توافقات نهایی با مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با این باشگاه برای 2 سال دیگر تمدید کرد.

وی در مورد تداوم حضورش در سپاهان گفت : بهترین سال های زندگی ام را در کنار سپاهان بوده ام و عمده افتخاراتم با این تیم بوده است . هواداران متعصب و خونگرم باشگاه که همیشه مرا مورد لطف و محبت قرار می دهند و مدیریت قوی و منسجم باشگاه از عواملی است که باعث می شود هیچگاه به جدایی از تیم محبوبم فکر نکنم.

وی اضافه می کند : در فصل جدید در کنار انگیزه فتح دوباره لیگ برتر با توپ پر به لیگ قهرمانان آسیا می رویم. مطمئن باشید سال 2011 سال ویژه و موفقیت آمیزی برای سپاهان در آسیا خواهد بود و با درایت ساکت و تدابیر قلعه نوعی و جنگندگی بیشتر  به خواسته و شعار همیشگی هواداران مان مبنی بر فتح کاپ آسیایی بهترین پاسخ را خواهیم داد.

هادی عقیلی مدافع ملی پوش تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان که از مهره های شاخص لیست قلعه نوعی برای فصل پیش رو بود  قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

هادی عقیلی با سپاهان تمدید کرد

هادی عقیلی  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با این باشگاه برای یک فصل  دیگر تمدید کرد.امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان  بارها بر تمدید قرارداد با عقیلی تاکید کرده بود.

هادی عقیلی در مورد تداوم حضورش در سپاهان گفت : نمی توانم بهترین خاطرات خوب زندگی ام را که با سپاهان گذرانده ام را فراموش کنم و خوشحالم که باز هم در کنار سپاهان و مردم دوست داشتنی اصفهان خواهم بود.

وی ادامه داد: پیشنهادات دیگری هم از سایر تیم ها داشتم ولی با توجه به اینکه دوران حساس و بیادماندنی  فوتبالم را در سپاهان گذراندم و با این تیم رشد کرده ام می خواهم همچنان با این تیم اصفهانی افتخار آفرینی کنم.

عقیلی ابراز امیدواری کرد : به عنوان پر سابقه ترین تیم ایرانی در آسیا تا زمانی که در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشویم و مردم اصفهان را با کاپ آسیایی شاد نکنیم دست از جنگندگی در این تیم محبوب بر نمی داریم. هر چند بعد از آن باز هم به دنبال اهداف بزرگتری با سپاهان خواهم بود.

سید جلال حسینی مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خودرا با این باشگاه تمدید کرد .

این بازیکن ملی پوش سپاهان با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه و انجام توافقات نهایی قراداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.وی در باره تداوم حضورش در سپاهان می گوید: در سپاهان آرامش و نظم و انضباط خوبی حکمفرماست و می خواهم در این فضا همچنان  به فوتبالم ادامه دهم.

حسینی اضافه می کند : فصل گذشته شرایط بسیار خوبی را در لیگ داشتیم و با قهرمانی مان توانستیم هواداران مان را شادکنیم ، اما امسال مصممیم با تکرار قهرمانی لیگ که قطعا کار سختی خواهد بود ااکامی در آسیا را جبران کنیم و این بار سپاهان ایران را همگان در مرحله نهایی لیگ قهرمانان ببینند.

وی در پایان می گوید : هر سال حریفان به خاطر نام سپاهان  با عزم ویژه ای به مقابله با ما می آمدند اما امسال با توجه به قهرمانی مان رقبا با تمام قوایشان و با تمام انگیزه رو در روی ما قرار بگیرند تا بتوانند قهرمان لیگ را مغلوب کنند. با توجه به این مسئله لازم است تا ما هم جنگندگی مان را بیشتر کنیم تا فصل آینده هم یک فصل شیرین برای سپاهان و اصفهان باشد.

مهدی جعفر پور هافبک تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرد.

 مهدی جعفرپور  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه سپاهان و انجام توافقات لازم قرارداد خود را با این باشگاه برای 2 سال دیگر تمدید کرد.وی در مورد تمدید قرارداد خود گفت : خوشحالم که در لیست امیر قلعه نوعی بری فصل جدید حضور دارم. همیشه آرزویم این بوده که با موفقیت های سپاهان مردم متعصب اصفهان را شاد و خوشحال کنیم و در سالی که گذشت به این هدف رسیدیم.

وی اضافه می کند : در سال جدید با توجه با قهرمانی مان در لیگ نهم انتظارات از سپاهان بالاتر می رود و قطعا وظایف تک تک بازیکنان هم سخت تر می شود . لازم است در فصل جدید تلاش و جنگندگی دو چندانی باری فتح جام های داخلی و آسیایی داشته باشیم . آرزویم قهرمانی با سپاهان در آسیاست. این خواسته و مطالبه همه هواداران از سپاهان است  و امیدوارم در لیگ قهرمانان 2011 بتوانیم این کاپ را به تالار افتخارات باشگاه اضافه کنیم.

مهدی کریمیان با حضور در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قراداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

این هافبک فصل گذشته سپاهان  با حضور در دفتر مدیر عامل باشگاه سپاهان قراداد خود را رسما برای 2 سال دیگر با زردپوشان اصفهانی تمدید کرد.کریمیان در مورد تمدید قرارداد خود با سپاهان می گوید : با توافقات انجام شده 2 سال دیگر در خدمت سپاهان هستم و می خواهم به عشق مردم اصفهان سال آینده هم مثل امسال از هیچ تلاشی برای موفقیت در سپاهان فرو گذار نکنم .

وی ادامه داد : اطمینان دارم که امسال با درایت مدیریت و مسئولان باشگاه و تدابیر امیر قلعه نوعی علاوه بر فتح مجدد لیگ برتر ایران برای حضور در فینال آسیا هم آماده شویم . لیگ ایران برای این سپاهان کوچک است و در فصل آینده استحقاق کسب کاپ آسیایی را داریم .

+ نوشته شده در  دوشنبه ۷ تیر۱۳۸۹ساعت 20:23  توسط hamid.j  |