نقل وانتقالات

آخرين نقل وانتقالات در پرسپوليس تهران

ثبت قراردادهاي جديد در هيئت فوتبال استان تهران

آرفی در باشگاه

اشپتیم آرفی مهاجم آلمانی و تازه وارد سرخپوشان  در دفتر باشگاه حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اشپتیم آرفی مهاجم جدید سرخپوشان  با حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس ضمن دیدار با مدیرعامل باشگاه آمادگی خود را برای عقد قرارداد رسمی در هیئت فوتبال فدراسیون اعلام کرد.
قرارداد رسمی آرفی با تکمیل مدارک در هیئت فوتبال ثبت خواهد شد.
 آرفی پیش قرارداد خود را نیز دریافت کرد.

بائو در باشگاه

http://fc-perspolis.com/uploads/posts/1246789516.jpg

میثم بائو  با حضور در باشگاه قرارداد رسمی خود را امضاء‌کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، میثم بائو هافبک شمالی سرخپوشان با حضور در دفتر مدیرعامل قرارداد رسمی دو ساله خود را برای ثبت در هیئت فوتبال به امضا رساند.
بائو از مدت‌ها پیش با باشگاه به توافق رسیده بود.

مجتبی زارعی به پرسپولیس پیوست


مجتبی زارعی مهاجم سرعتی تیم فوتبال راه‌اهن تهران  با عقد قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مجتبی زارعی مهاجم سرعتی و تکنیکی تیم فوتبال راه آهن که فصل گذشته با بازی‌های درخشان خود موجب توجه کارشناسان قرار گرفته بود امروز بعد از مذاکرات نهائی با مدیرعامل پرسپولیس، قرارداد رسمی منعقد کرد.
زارعی جوان فصل قبل در بازی فینال حذفی برابر ذوب‌اهن یکی از ستارگان میدان بود که در هر دو بازی رفت و برگشت موفق به گلزنی به تیم فوتبال ذوب‌آهن شد.

محمد پروین به پرسپولیس پیوست

http://fc-perspolis.com/uploads/posts/1246790074.jpg

محمد پروین بعد از دوسال دوری به پرسپولیس بازگشت.
 گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد پروین هافبک - مهاجم تکنیکی و سرعتی سابق پرسپولیس که در تیم‌های پرسپولیس، استیل آذین، سایپا و یکی از تیم‌های اسلواکی سابقه بازی دارد بعد از دوسال دوری بازهم به پرسپولیس بازگشت.
پروین  با حضور در باشگاه قرارداد رسمی دو ساله‌ای را امضا کرد.
پروین توانائی بازی در هر دو پست هافبک و حمله را داراست
.

مهدی شیری در پرسپولیس

 
 مهدی شیری به همراه برادرش در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی شیری هافبک تکنیکی تیم فوتبال برق شیراز  به همراه برادر خود در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر شد و بعد از مذاکرات نهائی قرارداد رسمی دوساله‌‌ای را با باشگاه به امضاء رساند.

لازم به ذکر است مهدی شیری به عنوان سهمیه لیگ برتری به شمار نمی‌آید
.
 

شیث رضائی سه ساله بست

 شیث رضائی با حضور در باشگاه قرارداد نهائی خود را امضاء کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شیث رضائی مدافع متعصب و محبوب سرخپوشان  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد سه ساله‌ای را منعقد کرد.
شیث که سابقه کاپیتانی پرسپولیس را نیز داراست فصل پیش از باشگاه محبوب خود جدا شده ولی امسال به خانه اصلی خود بازگشت.
شیث در گفت‌و‌گوی کوتاهی بعد از عقد قرار داد ضمن ابراز خوشحالی و تشکر از فراهم نمودن شرایط بازگشت به تیم محبوبش اعلام کرد امسال قصد دارد بهترین بازی‌های خود را برای پرسپولیس انجام داده تا بتواند بخش از محبت‌های هواداران را جبران نماید.


تمديد قرارداد

حسین بادامکی قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس, حسین بادامکی امروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه و مذاکره با انصاری فرد قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.
بادامکی بعد از عقد قرارداد در گفت و گوی کوتاهی به سایت باشگاه گفت: امسال می خواهم به مانند دو فصل پیش از بازیکنان موثر تیم بوده و برای اثبات توانائی های خود از انگیزه بسیار بالائی برخوردار هستم.

اکبر صغیری دوساله بست

http://fc-perspolis.com/uploads/posts/1246790190.jpg

اکبر صغیری مهاجم جوان و گلزن پتروشیمی تبریز با عقد قراردادی دوساله به پرسپولیس پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اکبر صغیری مهاجم گلزن پتروشیمی تبریز که فصل قبل موفق به زدن 14 گل شده بود  بعد از توافق نهائی با مدیرعامل پرسپولیس قرارداد رسمی دو ساله‌ای را امضا کرد.
صغیری فصل پیش از بازیکنان موفق لیگ آزادگان بود.
 

محمد یک فصل دیگر تمدید کرد

 
علیرضا محمد مدافع سرعتی و تکنیکی سرخپوشان روزگذشته با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد مالی خود را یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا محمد مدافع - هافبک سرعتی و تکنیکی سرخپوشان که اواخر فصل به تیم ملی نیز دعوت شده بود  در دیدار با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد مالی خود را یک فصل دیگر تمدید کرد.

 در برخی از خبرگزاری‌ها به نقل از روابط عمومی باشگاه مس کرمان عنوان شده بود که این بازیکن با مس کرمان قرارداد امضا کرده است این درحالیست که محمد چندروز گذشته نهار را هم در باشگاه پرسپولیس صرف کرد.

                        شیری دو سال تمدید کرد

                                       

 مجتبی شیری مدافع زحمت‌کش و بی حاشیه سرخپوشان قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مجتبی شیری مدافع با اخلاق و بی حاشیه سرخپوشان  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.
شیری فصل گذشته یکی از بازیکنان اصلی باشگاه بود و در دفاع چپ, دفاع وسط و هافبک دفاعی بازی کرد

تمدید قرارداد باقری‌ها

 نبی‌ا... باقری‌های با حضور در باشگاه قرارداد مالی خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نبی‌ا... باقری‌های مدافع خوش اخلاق باشگاه پرسپولیس  با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه قرارداد مالی خود را به مدت یک فصل دیگر با سرخپوشان تمدید کرد.

همانطور که پیش از این اعلام شده از امروز بازیکنانی که حضورشان در باشگاه برای فصل بعد نهائی شده است با حضور در دفتر مدیرعامل قراردادهای رسمی خود را برای ثبت در هیات فوتبال به امضا خواهند رسان
د.
حقیقی تمدید کرد

علیرضا حقیقی دروازه‌بان جوان و با آتیه پرسپولیس قرارداد خود را با یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا حقیقی دروازه بان جوان سرخپوشان با حضور در باشگاه و مذاکره با مدیرعامل پرسپولیس قرارداد خود را یک فصل دیگر تمدید کرد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ۸ تیر۱۳۸۸ساعت 22:1  توسط hamid.j  |